Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

BioBravo – skutecznie leczy pacjentki z problemem nietrzymania moczu

Elektrostymulator BioBravo - to urządzenie medyczne jest sprawdzone i używane od lat w terapii domowej przez kobiety cierpiące na problem nietrzymania moczu. Urządzenia BioBravo zostały także przekazane polskim lekarzom, celem przekonania się o ich skuteczności. Na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać.

BioBravo – przełom w leczeniu nietrzymania moczu

Problem nietrzymania moczu dotyczy kilku milionów osób, głównie kobiet i to nie tylko tych, które przekroczyły czterdziestkę. Wprowadzony na polski rynek elektrostymulator BioBravo, to skuteczna terapia wszystkich form nietrzymania moczu. Sprawdzone od lat urządzenie medyczne niemieckiego producenta MTR+, jest polecane przez wielu lekarzy ginekologów oraz urologów. Popularność BioBravo wynika przede wszystkim z ogromnego komfortu terapii – kobieta nie musi umawiać się na codzienne wizyty lekarskie, ponieważ BioBravo przeznaczone jest do stosowania w domu. Jest to terapia całkowicie bezpieczna, bezbolesna i skuteczna.


BioBravo zastąpił leczenie operacyjne

Udostępnione przez dystrybutora urządzenia pomagają już pierwszym pacjentkom w Polce. BioBravo zostało zastosowane w II Klinice Ginekologii w Lublinie, u pacjentki cierpiącej na wysiłkowe nietrzymanie moczu, już po zabiegu slingowym, polegającym na wszczepieniu taśmy polipropylenowej pod środkowy odcinek cewki moczowej. Pacjentka po zabiegu skarżyła się na uczucie niepełnego opróżnienia pęcherza po oddaniu moczu. Lekarze rozważali wykonanie zabiegu obniżenia taśmy, jednakże wiązałoby się ono z ryzykiem nawrotu objawów wysiłkowego nietrzymania moczu. Dlatego też zadecydowano o zastosowaniu terapii elektrostymulatorem BioBravo. Pacjentka została poddana terapii przez 5 tygodniu z użyciem programu drugiego.

Po zastosowaniu terapii elektrostymulatorem BioBravo, pacjentka nie zgłaszała już żadnych dolegliwości. Badanie USG pęcherza potwierdziło skuteczność BioBravo.

 

biobravo300_t.jpgBioBravo – opis urządzenia

BioBravo to urządzenie medyczne nazywane stymulatorem neuro-mięśniowym, które służy leczeniu problemów z nietrzymaniem moczu (inkontynencji). BioBravo umożliwia wysokowydajną stymulację mięśni miednicy, jak również nadaje się do uspokojenia pobudzonego pęcherza moczowego. Dlatego też BioBravo może być stosowane do wszystkich form nietrzymania moczu. Urządzenie posiada 9 programów oraz dodatkowe funkcje dotyczące statystyk terapii.
Wymiary urządzenia: D 14,1 cm / S 7 cm / W 4cm
Waga urządzenia: 180 gram (zawiera baterię)
Cena: 1199zł
Dostępność: www.ntm24.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg